JAK ZBUDOWAĆ PRZEDSIĘBIORSTWO MULTIENERGETYCZNE?
Szanowni Państwo,
W dniu wczorajszym 16.11.2021 mieliśmy wielką przyjemność uczestniczyć w VI edycji Konferencji must have branży wod-kan: Wodociągowcy Wodociągowcom, zorganizowanej przez Izbę Gospodarczą „Wodociągi Polskie” https://www.igwp.org.pl .
Wczorajsze wydarzenie poruszało temat niezwykle ważny, a mianowicie JAK ZBUDOWAĆ PRZEDSIĘBIORSTWO MULTIENERGETYCZNE?.
Wydarzenia z serii #musthavebranżywod-kan organizowane są kilka razy w roku i są niezwykłą okazją dla przedsiębiorstw działających w branży wod-kan, do wymiany doświadczeń, dzielenia się wiedzą i nawiązywania kontaktów.
W dniu wczorajszym poruszona została tematyka związaną z efektywnością energetyczną, dążeniem do samowystarczalności przedsiębiorstw w tym zakresie. Spotkaliśmy się z reprezentantami małych, średnich i największych przedsiębiorstw wod-kan, a także z topowymi producentami maszyn i urządzeń oraz rozwiązań technologicznych dla wodociągów i kanalizacji.
Mieliśmy możliwość zaprezentowania naszych dotychczasowych osiągnięć, realizowanych na przestrzeni ostatnich 12 lat, a także planów na przyszłość związanych z efektywnością energetyczną. Zdajemy sobie sprawę jak wiele jest jeszcze do zrobienia, nie mniej jednak efekty już widać i wiemy, że warto działać w kierunku niezależności energetycznej i odnawialnych źródeł energii.


