Spółka wodna

Wyłączenie wody Grodzisk Mazowiecki ul.Bałtycka 24-01-2022

W dniu 24-01-2022 od godz. 08:30 do godz.17:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców  Grodziska Mazowieckiego:

-ul. Bałtycka od ul. Spiskiej do ul. Śląskiej

-ul. Śląska

-ul. Floriańska od ul. Śląskiej do ul. Bałtyckiej

-ul. Narutowicza od ul. Ziemiańskiej do ul. Bałtyckiej

Wyłączenie wody spowodowane będzie pracami na sieci  wodociągowej.

Za utrudnienia przepraszamy.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności