Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. jest firmą działającą od 1962 roku, świadczącą usługi dla ponad 35 000 tysięcy mieszkańców gminy Grodzisk Mazowiecki w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i usuwania, oczyszczania ścieków i wód opadowych oraz oczyszczania ścieków z terenów: Milanówka, Brwinowa, Podkowy Leśnej.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Referenta w Dziale Obsługi Klienta
(wymiar: ½ etatu)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę klientów Spółki.

ZADANIA:

  • Przygotowywanie, zawieranie i ewidencjonowanie umów z nowymi klientami.
  • Przeprowadzanie kontroli przyłączeń posesji w terenie.
  • Obsługa urządzeń biurowych i zapewnienie prawidłowego ich funkcjonowania.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Umiejętność obsługi komputera (Windows oraz aplikacje Excel, Word).
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość zasad profesjonalnej obsługi Klienta.
  • Komunikatywność, pozytywne nastawienie do ludzi, wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność pracy w zespole oraz aktywna postawa  wobec postawionych zadań.

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ:

  • Doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta.
  • Wykształcenie wyższe.

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@zwik-grodzisk.pl. W tytule maila proszę wpisać Nr ref.: Referent DOK lub osobiście w siedzibie Spółki przy ul. Cegielnianej 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

NA APLIKACJE CZEKAMY DO  05.02.2018r.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. 2014.1182  z późn. zm.).

05-827 Grodzisk Mazowiecki
ul.Cegielniana 4

tel. +48 22 724 30 36
fax +48 22 724 11 29
napisz do nas: kliknij

Biuro Obsługi Klienta
pon., czw., pt.: 8.00-15.00
wt.: 10.00-17.30, śr.: 8.00-13.00

btn maps

stan wodomierza

awarie_i_remonty

pwk img