Czytaj więcej...

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. jest firmą działającą od 1962 roku, świadczącą usługi dla ponad 35 000 tysięcy mieszkańców gminy Grodzisk Mazowiecki w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i oczyszczania ścieków oraz oczyszczania ścieków z terenów: Milanówka, Brwinowa, Podkowy Leśnej.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Księgowej/- ego

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie w szczególności za ewidencje operacji gospodarczych, uzgadnianie sald księgi głównej, sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych, a także udział w przygotowaniu rozliczeń projektów finansowanych z funduszy krajowych oraz środków finansowanych z Unii Europejskiej.

ZADANIA:

  • ewidencja zdarzeń gospodarczych z zakresu wszystkich kont księgi głównej, w szczególności: środków trwałych, gospodarki magazynowej, rozliczeń międzyokresowych kosztów, rozliczeń międzyokresowych przychodów, kosztów w pełnym rachunku kosztów;
  • sporządzenie załączników do bilansu;
  • analiza i specyfikacja salda kont;
  • sporządzanie Sprawozdań Finansowych;
  • sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • wystawianie faktur sprzedaży;
  • księgowanie wystawionych dokumentów;
  • zastępstwo Kasjera podczas jego nieobecności;
  • przygotowanie wniosków o pożyczkę / dotację we współpracy z działem merytorycznym;
  • przygotowanie wniosków o wypłatę transz pożyczki / dotacji oraz rozliczenia końcowego;
  • monitorowanie realizacji wszystkich zobowiązań wynikających z umowy pożyczki / dotacji;
  • bieżąca współpraca z instytucjami udzielającymi finansowania.

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • wykształcenie min. średnie;
  • doświadczenie na stanowisku Księgowego/Księgowej;
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz swoboda w operacjach na liczbach;
  • samodzielność, dokładność, skrupulatność w wykonywaniu obowiązków;
  • umiejętność pracy w zespole oraz aktywna postawa  wobec postawionych zadań;
  • umiejętność analizy danych;
  • umiejętność zbierania i weryfikowania danych;
  • mile widziane doświadczenie w zakresie funduszy unijnych.

DODATKOWYMI ATUTAMI BĘDĄ:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne;
  • certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności.

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: praca@zwik-grodzisk.pl. W tytule maila proszę wpisać Nr ref.: Księgowa lub osobiście w siedzibie Spółki przy ul. Cegielnianej 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

NA APLIKACJE CZEKAMY DO 06.10.2017 r.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. 2014.1182  z późn. zm.).

05-827 Grodzisk Mazowiecki
ul.Cegielniana 4

tel. +48 22 724 30 36
fax +48 22 724 11 29
napisz do nas: kliknij

Biuro Obsługi Klienta
pon., czw., pt.: 8.00-15.00
wt.: 10.00-17.30, śr.: 8.00-13.00

btn maps

stan wodomierza

awarie_i_remonty

pwk img