Czytaj więcej...

             Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. jest firmą działającą od 1962 roku, świadczącą usługi dla ponad 35 000 tysięcy mieszkańców gminy Grodzisk Mazowiecki w zakresie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i usuwania, oczyszczania ścieków i wód opadowych oraz oczyszczania ścieków z terenów: Milanówka, Brwinowa, Podkowy Leśnej.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

MŁODSZY OPERATOR OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zapewnienie prawidłowego odbioru i procesu oczyszczania ścieków dostarczanych do oczyszczalni ścieków.

ZADANIA:

  • Udział w zapewnieniu prawidłowego przebiegu procesu technologicznego oczyszczania ścieków dopływających do oczyszczalni ścieków  i przetwarzania odpadów, obsługa, kontrola maszyn
    i urządzeń zainstalowanych na terenie obsługiwanych obiektów, kontrola parametrów pracy.
  • Prowadzenie zapisów w książkach obiektów, sporządzanie raportów.
  • Usuwanie zdarzeń awaryjnych typu zapchanie na terenie obsługiwanych obiektów (współdziałanie z obsługą WUKO).
  • Usuwanie drobnych usterek na terenie obsługiwanych obiektów.
  • Udział w rozruchu nowych urządzeń i obiektów.
  • Współdziałanie w usuwaniu awarii z Działem Utrzymania Ruchu i Sieci Kanalizacyjnych.
  • Współdziałanie z Laboratorium.
  • Współdziałanie z firmami zewnętrznymi dostarczającymi materiały i odbierającymi odpady.
  • Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych o wystąpieniu awarii lub zapchaniu sieci kanalizacyjnej.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe.
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe przy obsłudze urządzeń przemysłowych.
  • Umiejętność obsługi urządzeń sterowanych automatycznie.
  • Umiejętność obsługi komputera w stopniu średnim.
  • Gotowość do pracy w zmianowym systemie czasu pracy obejmującym również soboty i święta.
  • Komunikatywność i bezkonfliktowość, umiejętność pracy pod presją czasu.

POŻĄDANE WYMAGANIA:

  • Uprawnienia do eksploatacji gr. I do 1kV, II, III SEP.
  • Prawo jazdy kat. B lub T.
  • Uprawnienia UDT do obsługi suwnic.
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej firmie.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@zwik-grodzisk.pl. W tytule maila proszę wpisać Nr ref.: Młodszy operator, lub osobiście w siedzibie Spółki przy ul. Cegielnianej 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30.

NA APLIKACJE CZEKAMY DO  17.11.2017r.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. 2014.1182  z późn. zm.).

05-827 Grodzisk Mazowiecki
ul.Cegielniana 4

tel. +48 22 724 30 36
fax +48 22 724 11 29
napisz do nas: kliknij

Biuro Obsługi Klienta
pon., czw., pt.: 8.00-15.00
wt.: 10.00-17.30, śr.: 8.00-13.00

btn maps

stan wodomierza

awarie_i_remonty

pwk img