ZWiK docenia inicjatywy sportowe wspierając młodzież w aktywnym i zdrowym spędzaniu wolnego czasu jak i trenowaniu ducha wytrwałości i dążenia do celów.

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc takim klubom sportowym jak:
 

pogonGrodziski Klub Sportowy „Pogoń”

Powstał w 1922r. Dziś 90 letni klub z Al. Mokronoskich w swoich szeregach posiada aż 13 drużyn skupiających w sobie blisko 400 młodych adeptów piłki nożnej z naszej gminy. Wizytówką klubu i miasta jest drużyna seniorów, występująca w 3 lidze regionu łódzko-mazowieckiego. W III lidze Pogoń ostatni raz grała aż 55 lat temu, jak podkreśla Prezes tego klubu Pan Marek Masłowski, gdyby nie wsparcie lokalnych firm, tego sukcesu zrealizować by się nie udało. Dlatego jesteśmy dumni, że mogliśmy do niego dołożyć swoją cegiełkę.

Warto wiedzieć o Pogoni:
• Wychowankami Pogoni są zawodnicy, którzy zakładali koszulki z godłem na piersi. Władysław Dąbrowski – wielokrotny Reprezentant naszego kraju, grał w takich klubach jak Legia Warszawa, Widzew Łódź.
• Władysław Soporek również wielokrotny Reprezentant naszego kraju, były zawodnik ŁKS Łódź (w czasach gry tego zawodnika, drużyna z Łodzi świętowała swoje największe sukcesy, zdobywając Mistrzostwa Polski)
• Damian Jaroń, zawodnik obecnie grający na zapleczu T-Mobile Ekstraklasy, urodzony w 1990 r. zawodnik ma za sobą kilka meczy w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju w barwach Polonii Warszawa.
• Mateusz Wieteska, jego niebywały talent dojrzeli skauci klubu Legia Warszawa i tam obecnie gra. Reprezentant kraju w drużynach U-15, U-16, U-17. Jest szansa, że wkrótce zadebiutuje w drużynie seniorskiej klubu z Łazienkowskiej.
• Pogoń Grodzisk Mazowiecki to jeden z najstarszych klubów na Mazowszu!
spartaUczniowski Klub Sportowy Sparta
Jest Stowarzyszeniem Kultury Fizycznej wpisanym do Rejestru Stowarzyszeń Starostwa Powiatowego pod nr 19. Początek działalności klubu datuje się na rok 2003. Klub prowadzi działalność sportową w trzech sekcjach: piłki siatkowej, pływania i karate. Stowarzyszenie nie prowadzi działalności gospodarczej.

Celem klubu jest:
• Planowanie i organizowanie pozalekcyjnego życia sportowego uczniów w oparciu o możliwości obiektowe i sprzętowe szkoły oraz o pomoc organizacyjną i materialną rodziców i sympatyków klubu. 
• Angażowanie wszystkich uczniów do różnych form aktywności ruchowej. 
• Uczestnictwo w imprezach sportowych. 
• Organizowanie zajęć dla uczniów szkoły w celu wszechstronnego rozwoju ich sprawności fizycznej i umysłowej, działanie przeciw agresji, narkotykom, alkoholizmowi, paleniu tytoniu. 
• Organizowanie działalności sportowej z uwzględnieniem funkcji zdrowotnych. 
• Organizowanie różnych form współzawodnictwa sportowego. 
• Kształtowanie pozytywnych cech charakteru i osobowości poprzez uczestnictwo w realizacji zadań sportowych klubu.

 

05-827 Grodzisk Mazowiecki
ul.Cegielniana 4

tel. +48 22 724 30 36
fax +48 22 724 11 29
napisz do nas: kliknij

Biuro Obsługi Klienta
pon., czw., pt.: 8.00-15.00
wt.: 10.00-17.30, śr.: 8.00-13.00

btn maps

stan wodomierza

awarie_i_remonty

pwk img