Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim informuje, że w wyniku prowadzonych prac, podczas kontroli jakości wody w punkcie probierczym stwierdzono wystąpienie jednej jednostki bakterii grupy coli. Z uwagi na fakt, że wynik badania znajduje się na granicy błędu ponownie zostały pobrane próbki wody w celu dokonania analizy laboratoryjnej. Jednocześnie wykonywane jest profilaktyczne płukanie i dezynfekcja sieci wodociągowej. Do czasu uzyskania wyników laboratoryjnych potwierdzających właściwą jakości wody zaleca się aby w obrębie ulic: Paprociowej, Źródlanej, Marylskiego i Mazowieckiej spożywać wodę po przegotowaniu. Wyniki badań jakości wody będą umieszczone na stronie internetowej zakładu.

Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Grodzisku Mazowieckim informuje, że w dniu 15.09.17r. zakończył profilaktyczne płukanie i dezynfekcję sieci wodociągowej. W tym dniu również zostały pobrane próbki wody, które wykazy brak obecności bakterii grupy coli w wodzie wodociągowej.
Informujemy, że w obrębie ul. Paprociowej, Źródlanej, Marylskiego i Mazowieckiej woda jest zdatna do picia bezpośrednio z sieci wodociągowej. Wyniki badań jakości wody będą umieszczone na stronie internetowej Zakładu.

 

05-827 Grodzisk Mazowiecki
ul.Cegielniana 4

tel. +48 22 724 30 36
fax +48 22 724 11 29
napisz do nas: kliknij

Biuro Obsługi Klienta
pon., czw., pt.: 8.00-15.00
wt.: 10.00-17.30, śr.: 8.00-13.00

btn maps

stan wodomierza

awarie_i_remonty

pwk img